środa, 11 listopada 2015

Co zamierzam zakupić w Rossmannie w promocji -49% - tydzień 3 (14 - 20.11.2015)Niedługo trzeci tydzień promocji w Rossmannie. Tym razem promocja -49% będzie obejmować produkty do makijażu twarzy. Pewnie każda z Was ma już zrobioną listę na co zamierza tym razem polować. Moja lista jest dość skromna, a co zamierzam kupić dowiecie się poniżej.


Podkłady:Tutaj waham sie pomiędzy dwoma podkładami. Zastanawiam sie nad Revlon, Nearly Naked i Dr Irena Eris Provoke. O obu słyszałam dużo pozytywnych opinii i teraz sama nie wiem na który się zdecydować. Oba mnie kuszą, ale muszę wybrać jeden. 

Róż:Tutaj skuszę sie na róż Astor Perfect Blush w kolorze 003 Rosewood. Kolor to taki brudny róż, o wykończeniu satynowym, co bardzo mi odpowiada. Plusem jest to, że pasuje do każdej praktycznie karnacji.

I to praktycznie są  wszystkie rzeczy na które zamierzam sie skusić. Tak jak wspomniałam wcześniej, skromna lista, nie zamierzam szaleć. 

Na koniec jeszcze chciałabym Wam polecić świetny rozświetlacz, który można także upolować w Rossmannie.Mowa o Lovely Gold Highlighter. W cenie regularnej kosztuje coś około 9 zł, więc teraz w promocji można go nabyć za około 5 zł. Warto na pewno na niego się skusić jeżeli poszukujecie godnego zamiennika The Balm, Mary-Lou Manizer. 

Pozdrawiam


1 komentarz:

Dziękuję za każdy komentarz.