piątek, 19 lutego 2016

Zoeva En TaupeJeszcze trochę mnie przeziębienie trzyma, ale postanowiłam napisać coś niecoś na bloga. Wszak strasznie go ostatnio zaniedbuję. Dziś nie będzie o dziecku, uszytkach itp. Dziś typowo post kosmetyczny. Jak tytuł posta wskazuję dziś będzie o pewnej paletce. Testuję ją już prawie dwa miesiące i mogę coś niecoś na jej temat napisać.
W palecie znajdziemy 10 cieni w chłodnej raczej tomacji. 4 cienie matowe, 3 błyszczące, dwa opalizujące i jeden mat z brokatem. Kolory piękne, beże, brązy, fiolety. Jeden cień jest to pastelowa brzoskwinia opalizująca na złoto ( Handmade). Uwielbiam ten kolor. 

Czytałam opinie, że z pigmentacją niektórych cieni jest kiepsko. W takim razie jak mam jakieś cudowne opakowanie, bo dla mnie każdy cień ma w sobie coś cudownego. Niektóre cienie są słabiej napigmentowane, ale wcale nie giną przy rozcieraniu. Owszem nie jest to paleta do mocnego makijażu, bo takiego tą paletą nie zrobisz. Paleta jest raczej neutralna, bardziej do makijażu codziennego, do wieczorowego raczej nie zda egzaminu. 

Przejdźmy do cieni. 

Góry rząd
Stitch By Stitch - waniliowy mat, bardzo jasny
Handmade - brzoskwinia opalizująca na złoto
Gallery - mat brązowo szary z lekką domieszką fioletu
Hour By Hour - beżowo rózowa matowa brzoskwinia
Old Master - ciemy szary fiolet z wielokolorowymi drobinami

Dolny rząd
Spun Pearl - Biel z szarością, opalizująca perła
Sheers & Voiles - szaro różowy duochrom.
Outline - metaliczny brąz z domieszką fioletu
Wrapped in Silk - perła szaro brązowa
Exquisite - chłodny matowy fiolet, troche burgundowy, przełamany lekko szarością


Zdjęcie niestety wyszło słabo, bo aparat zastrajkował i musiałam cyknąć telefonemI na koniec makijaż wykonany tą paletą. Wykorzystane kolory to Stitch By Stitch, Handmade, Gallery, Outline, Exquisite. Pozdrawiam3 komentarze:

Dziękuję za każdy komentarz.