sobota, 15 listopada 2014

...
Przepraszam, że znowu zniknęłam z blogosfery. Ostatnio mam bardzo mało czasu, a również sił. Wszystko zaczęło się od plamienia i lekami na podtrzymanie. Dodatkowo nie przytyłam ani grama, a nawet schudłam i chudnę nadal, mimo, iż to już 18 tydzień. Od początku ciąży ubyło mi już 14kg. Częstą dolegliwością są również krwawiące i piekące dziąsła. Dodatkowo w środę miałam usuwana górną ósemkę, czyli tzw "ząb mądrości". Ogólnie nie mam ani sił, ani ochoty na cokolwiek. Ale na jutro mam już zaplanowany post, więc obiecuję, że wracam na odpowiednie tory. 

Mam jeszcze małe pytanie do Was. Ze względu na obecny mój stan, chciałabym napisać też kilka postów na temat ciąży ( mity, rzeczy pozytywne i negatywne z życia ciężarówki). Jak się na to zapatrujecie? Obiecuję, że posty typowo kosmetyczne nie znikną i nadal będą się pojawiać, a ten blog nie zmieni swojego dotychczasowego charakteru.

Pozdrawiam

2 komentarze:

  1. ojejku! a ja z niecierpliwością zerkałam na Twojego bloga i Instagrama z nadzieją, że ujrzę tam coś nowego. dużo zdrówka Kochana dla Ciebie i maleństwa, wszystko będzie dobrze.

    OdpowiedzUsuń
  2. kochana zdrówka i z tego co słyszałam czasem na początku się chudnie, koleżanka tak miała, że wpierw schudła a potem przybrała z nawiązką bo aż 25kg...

    a ja chętnie poczytam, bo też się staram i mam nadzieję, że się uda :D

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każdy komentarz.