czwartek, 3 kwietnia 2014

Zmieniam się + ogłoszenie"Jak tak dalej pójdzie to nie będzie z czego ścinać" - tak określił moją nową fryzurkę mój małż. Ale co ja mogę poradzić na to, że się powoli uzależniam. Z każdego prawie szkolenia wracam z nową fryzurką. Na chwilę obecną, ta chyba podoba mi się najbardziej. A jeszcze jakiś czas temu nie wyobrażałam sobie krótkiej fryzurki u mnie. Szkolenia zmieniają człowieka. A moja nowa fryzurka wygląda na chwilę obecną tak:
Na chwilę obecną znowu nie jestem zmotoryzowana. Autko w serwisie i czekam teraz na odbiór mojego jeździdełka. Kosmetycznie wytrwałam 40 dni bez kupna niczego z rzeczy kosmetycznych z czego jestem bardzo dumna. Sama nie wiem jak mi się to udało. Małż chyba w nagrodę postanowił kupić mi podkład o którym od dłuższego czasu myślałam czyli MUFE HD. Już jestem ciekawa jak się spisze na dłuższą metę. Początki są satysfakcjonujące. Mam go na twarzy na zdjęciach powyżej.

Co do ogłoszenia to

Szukam osób z Ostrowa i okolic chętnych na metamorfozę. Metamorfoza może obejmować strzyżenie, koloryzację lub obie czynności. Buduję portfolio. Wszystkie zainteresowane osoby proszę o kontakt mailowy.

Gwarantuję:
- zmianę wizerunku na mój koszt
- dobrą zabawę
- piękne zdjęcia później na własny użytek

Oczekuję:
- otwartości na nowe pomysły
- gotowości na zmianę swojego wizerunku
- zgody na wykorzystanie wizerunku później na stronie internetowej zdjęć "przed" i "po"


Teraz będę miała troszkę więcej czasu, więc ponadrabiam pisanie postów.

Pozdrawiam

 

8 komentarzy:

 1. Ah jak szkoda, że nie jestem z Ostrowca..
  Ładnie się prezentuje Twoja fryzurka.

  OdpowiedzUsuń
 2. Fajnie Ci w tej fryzurce, ale ja nie wiem czy zdecydowałabym się na taka asymetrię ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Moje zmiana wizerunku ograniczałaby się do podcięcia włosów 1cm hahaha, w dodatku nie jestem z Ostrowa, no i koloryzacja odpada - 3 razy nie, nie przechodzę dalej :D A co do fryzurki bok ten krótszy troche za bardzo wystrzyżony ale ogólnie pasuje Ci taka krótka fryzurka:)

  OdpowiedzUsuń
 4. Ślicznie wyglądasz,kwitniesz kochana! :)
  Ja zapytam siostry,może będzie chciała zmienić coś na wiosnę :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Wyglądasz naprawdę świetnie! :D

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każdy komentarz.