środa, 27 marca 2013

Błotko od BingoSpa - recenzja

Czas zabrać się za recenzję produktów od Bingo Spa. Zaczynam od peelingu błotnego z kwasami owocowymi. Opis ze strony producenta

Drobnoziarnisty peeling błotny BingoSpa do twarzy z kwasami owocowymi AHA delikatnie usuwa martwy naskórek. Zawiera 10% naturalnego błota z Morza Martwego, 2% mielonych pestek z oliwek i pięćdziesięcio procentowe kwasy owocowe.
W przypadku cery tłustej i mieszanej błoto z Morza Martwego oczyszcza zatkane pory skóry (poprzez absorbcję z porów nieczystości) oraz zapewnia działanie bakteriobójcze. Bardzo istotne dla osób z cerą tłustą i mieszaną jest to, iż błoto powoduje istotne  zwężenie porów skóry.

Kwasy owocowe złuszczają naskórek. Zwiększają poziom nawilżenia skóry czego efektem jest poprawa elastyczności i wyglądu zewnętrznej warstwy skóry.
Po starannie wykonanym peelingu BingoSpa skóra jest oczyszczona i wygładzona, bardziej podatna na działanie aktywnych substancji zawartych w innych preparatach kosmetycznych BingoSpa.
Opakowanie:
Plastikowy słoiczek z czarną zakrętką. Prosty w obsłudze i całkiem przyjemny dla oka. Minusem niestety jest brak folii zabezpieczającej, przez co peeling osadza się na wieczku, co skutkuje przy zakręcaniu wypłynięciem części produktu. Nie podoba mi się, ponieważ przy każdym użyciu marnujemy cześć produktu, a opakowanie jest brudne. Myślę, że bardzo fajnym rozwiązaniem byłaby zatyczka plastikowa nakładana na słoiczek i dopiero zakrętka lub zwykła folia zabezpieczająca. 
Konsystencja:
Lekko lejący, ale nie spływa z twarzy. Takie typowe błotko z zatopionymi drobinkami. Zapach bardzo neutralny lekko błotkowy :)Skład:
Cena
12 zł 
Pojemność 
100 g
Do kupienia


Moja opinia:

Bardzo przyjemnie mi się go używało, skład nawet ok, brak uciążliwego zapachu oraz fajne opakowanie z którego łatwo wydobyć produkt do końca - to działa tylko na plus. Po pierwszym użyciu pojawiły się lekkie zaczerwienienia i mały wysyp "nieprzyjaciół". Jednak wszystko to poznikało i nie pojawiło się już przy kolejnych aplikacjach. Skóra nie była ściągnięta, nie czułam dyskomfortu. Drobinki dobrze wyczuwalne, ale mimo wszystko delikatne. Dobrze oczyszcza skórę. Bardzo dobrze się zmywa, nie brudząc wszystkiego wokół. Zdecydowanie kupię ponownie ten produkt.


Fakt, że otrzymałam produkt nieodpłatnie nie ma wpływu na recenzję.


1 komentarz:

  1. Bardzo ciekawie wygląda w opakowaniu. Fajnie, że się u Ciebie sprawdził :)!

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każdy komentarz.